Parfém James Bond 007

Vůně James Bond 007 patří mezi vášnivé svěží vůně pro muže. Nejedná se pouze o reklamní předmět k nejnovější bondovce Skyfall, ale o elegantní vůni, která byla uvedena na trh v roce 2012 k 50. výročí vzniku postavy Jamese Bonda. Čím déle je parfém na trhu, tím více se stává oblíbeným. Mimochodem film Skyfall se opravdu povedl a zatím je na CSFD ohodnocen na 83%. pokračujte ve čtení “Parfém James Bond 007” »

Ivanka Trump připravuje svůj první parfém

Krásná Ivanka Trump, dcera slavných rodičů Donalda a Ivany Trumpových, chystá nový parfém. Možná i po vzoru svého otce, jehož druhý parfém spatřil světlo světa v březnu roku 2012, přichází s luxusní vůní i dcera Ivanka.

pokračujte ve čtení “Ivanka Trump připravuje svůj první parfém” »

Milujete skutečný luxus? Pak zamiřte do parfumérie Ingredients

Již svou prestižní adresou přímo v centru staré Prahy dává parfumérie Ingredients jasně najevo, co od ní můžeme očekávat. A skutečně, projekt Lukáše Loskota a Jakuba Kopčáka vás nenechá spát. V obchodě však nenaleznete pouze parfémy, kosmetiku a aromatické svíčky, ale také exkluzivní kosmetický boudoir Sisley, který je jediný v České republice a dokonce galerii s pravidelnými expozicemi prací od současných umělců. pokračujte ve čtení “Milujete skutečný luxus? Pak zamiřte do parfumérie Ingredients” »

Módní ikona Dana Morávková – přiznala, jak to má s parfémy!

Dana Morávková je jedna z nejoblíbenějších žen českého showbiznisu a její popularita neustále roste. Své postavení si Dana vydobyla díky rolím v mnoha českých pohádkách, dlouholetému angažmá v divadle Bez Zábradlí,  i díky rolím v seriálech Velmi křehké vztahy nebo Ordinace v růžové zahradě. I přesto, že je už mnoho let šťastně vdaná, dokonce často bývá s manželem, hudebníkem Petrem Maláskem, označována za nejhezčí pár českého showbiznisu, je považována za jednu z nejatraktivnějších žen vůbec. pokračujte ve čtení “Módní ikona Dana Morávková – přiznala, jak to má s parfémy!” »

Lady Gaga na prezentaci svého parfému skoro upadla na schodech

Lady Gaga ví jak šokovat, takže není žádným překvapením, že i její nový parfém musí být netradiční a kontroverzní. Ani jeho prezentace se tedy neobešla bez šokujícího outfitu, který ale neměla jen Lady Gaga. Tentokrát totiž nevyčnívala jen ona, ale i mnoho dalších hostů. Pokud se totiž chtěli zúčastnit představení nového parfému, museli přijít v něčem netradičním. Guggenheimovo muzeum se tak na jeden večer proměnilo v přehlídku šílených kostýmů, které ale byly povětšinou velice kreativní. pokračujte ve čtení “Lady Gaga na prezentaci svého parfému skoro upadla na schodech” »

Nový parfém Karolíny Kurkové

Společnost LR Health & Beauty Systems je známou a oblíbenou firmou, a to hlavně díky svému produkování parfémů celebrit. Na svém kontě má tato společnost úspěšné prodeje parfému Heidi Klum, Bruce Willise nebo tenisové legendy Borise Beckera. Další úspěšné parfémy nesou jména hlavních představitelek seriálu Zoufalé manželky a svou vůni má také závodník Michael Schumacher. Mezi známé osobnosti se svým parfémem se nově zařadí i topmodelka českého původu, Karolína Kurková. Její parfém se začne prodávat v lednu roku 2013 a určitě se máme na co těšit. pokračujte ve čtení “Nový parfém Karolíny Kurkové” »

Lady GaGa Fame – nový parfém v prodeji od dnešního dne

Pomalu se stává tradicí, že každý, kdo ve světě show businessu něco znamená, má vlastní parfém. Nyní se chystá potěšit své fanoušky novou vůní kontroverzní textařka a zpěvačka Lady Gaga. Nečekejte však nic průměrného. Lady Gaga Fame přináší inovaci v oblasti fluidní technologie – černý parfém v transparentním skle. pokračujte ve čtení “Lady GaGa Fame – nový parfém v prodeji od dnešního dne” »

Parfém Justin Bieber – Someday

Justin Bieber je v součanosti nejpopulárnější kanadský zpěvák, který dobývá svět popmusic. Justin Bieber natočil hudební desku, získal roli v TV seriálu a má vlastní řadu laků na nehty. Nyní se po vzoru starších kolegů pustil do navrhování parfémů. Výsledkem je parfém Someday pro ženy a hlavně pro fanynky tohoto slavného zpěváka. pokračujte ve čtení “Parfém Justin Bieber – Someday” »